O wszystkim

Rozmawiajcie o wszystkim!

Ogłoszenie

Forum zostało poprawnie stworzone!

#1 2013-09-03 15:38:14

 Amor

ODESZŁA PRZEDWIECZNA...

Zarejestrowany: 2013-09-02
Posty: 17
Punktów :   
Nick na forum TLK: Tess
Nick na Cromimi: Tessiaa
Forum Punkty [FP]: 1 000
Jedna cecha charakteru: Miła xd

Mini Regulamin - Twórczość - Czas Obrazków, Opowiadań i Wierszy

Dzień Dobry wszystkim użytkownikom.
Chcę wam przedstawić parę zasad, z którymi trzeba się zapoznać. Dotyczą one tylko działu "Twórczość - Czas Obrazków, Opowiadań i Wierszy"

# Jeśli wykonujesz grafikę na zamówienie, poinformuj innych, co robisz na zamówienie, n.p. "Avatary u Użytkownik01" lub "Prace z Painta od Użytkownik01".

# Radzi się tworzyć maksimum trzy wątki; Opowiadania i Wiersze, Obrazki, Zamówienia.

# Nie twórz czegoś w stylu "Potrzebuję sygnaturkę" albo "Chcę avatar". Takie wątki zostaną zamknięte a ich stwórca karany.

# Nie usuwaj i nie zakładaj nowych wątków, żeby przenieść swój wątek na początek.

# Jest zakaz publikowania zdjęć osób niepełnoletnich.

# W każdym wątku trzeba stosować się do niniejszego regulaminu i przestrzegać Regulaminu Całego Forum

# Jest zakaz łamania regulaminu, który wpisze autor wątku.

# W wątkach nie wolno offtopować i spamować, co jest surowo wzbronione.

# Jeśli chcesz stworzyć nowy wątek, wyślij PW do moderatora bądź administratora i wyjaśnij, dlaczego potrzebujesz oddzielnego wątku.

# Plagiat, czyli kopiowanie prac innych, jest zabroniony. Jeśli chcesz użyć to w dobrych celach, n.p. zrobić jako avatar, trzeba się pierwsze zapytać, czy możesz to sobie ustawić jako sygnaturkę, avatar etc.

ŁAMANIE NINIEJSZEGO MINI REGULAMINU JEST KARALNE! PROSZĘ ZATEM, ABY MODERATORZY I POMOCNICY CZUWALI NAD TYM DZIAŁEM!


Miło Cię ugościć na forum, Goście!
Goście - Mimo tego, iż forum jest o wszystkim, nie zwalnia Cię to z przeczytania regulaminu!

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB 1.2.23
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.kod.pun.pl www.tir-sim.pun.pl www.speedrower.pun.pl www.ojciecmateusz.pun.pl www.nbip.pun.pl